O nas

W branży informatycznej obecni od kilkunastu lat. Uczestnicy certyfikowanych szkoleń i konferencji branżowych. Szeroka wiedza oraz duże doświadczenie – dają możliwość podjęcia każdego zlecenia. Jesteśmy w stanie zbudować każdą stronę internetową od podstaw. Przykładem naszej pracy jest strona https://jaehrma.home.blog. Wyznając zasadę „mobile first” stosujemy w swoich projektach technologię responsywną (RWD – Responsive Web Design). Pozwala to na wyświetlanie stron www na wszystkich urządzeniach: PC, Notebook, Smartphone, Tablet. W realizacjach wykorzystujemy zaawansowany CMS (system zarządzania treścią) oraz narzędzia programistyczne. Umiejętność komunikacji i duża dawka wyrozumiałości pozwalają nam na utrzymanie relacji: wykonawca – zleceniodawca na wysokim poziomie.

Oprócz zleceń związanych z Web Design jesteśmy w stanie wykonać szereg usług informatycznych. Cała lista znajduję się w zakładce usługi.

Działamy głównie na obszarach: Warszawa, Ciechanów, Mława, Przasnysz, Płońsk, a nawet cała Polska. W dzisiejszych czasach, przy wielu możliwościach i narzędziach komunikacyjnych jesteśmy w stanie zdalnie przeprowadzić projekt wdrożenia strony internetowej bez spotkań biznesowych. Jest to wygodne dla obu stron i pozwala zaoszczędzić czas. Bariera lokalizacyjna w tym wypadku nie istnieje.